حزب الله در رویارویی با دشمن صهیونیست هیچ مرزی نمی شناسد
حزب الله در رویارویی با دشمن صهیونیست هیچ مرزی نمی شناسد

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) سید حسن نصرالله ، دبیرکل حزب الله لبنان در اظهاراتی گفت: خدا را برای این توفیق و پیروزی شکر می کنیم. از رزمندگان و فرماندهانی که در این ۸ روز در طول مرز با فلسطین اشغالی همواره آماده بودند تشکر می کنیم. دبیرکل حزب الله لبنان افزود: از خبرنگارانی که برخی زندگی خود […]

 به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) سید حسن نصرالله ، دبیرکل حزب الله لبنان در اظهاراتی گفت: خدا را برای این توفیق و پیروزی شکر می کنیم. از رزمندگان و فرماندهانی که در این ۸ روز در طول مرز با فلسطین اشغالی همواره آماده بودند تشکر می کنیم.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: از خبرنگارانی که برخی زندگی خود را به خطر انداختند و از تحلیلگرانی که توضیحات کافی را ارائه کردند تشکر می کنم.

سیدحسن نصرالله تاکید کرد: به برکت مجاهدان دستاورد مهم تثبیت معادله بازدارندگی دشمن محقق شد.

وی خاطرنشان کرد: پیشتر گفته بودیم از لبنان و در طول مرز پاسخ اقدامات صهیونیست ها را خواهیم داد که این موضوع صورت گرفت و این نقطه قوت مقاومت به شمار می آید.

دبیرکل حزب الله لبنان بیان داشت: ترسی که بعد از سخنرانی در خصوص پاسخ در دشمن ایجاد شد تنبیهی برای دشمن بود و آن‌ها مرز را کامل تخلیه کردند و هیچ سرباز یا خودروی زرهی در طول مرز مشاهده نکردیم.

سید حسن نصرالله ادامه داد: من به دشمن گفتم حد و حدود خود را نگه دارد اما همه آنها فرار کردند و میدان را خالی کردند و دشمن تا عمق ۷ کیلومتری هیچ گونه حرکتی نداشت.

او تاکید کرد که حزب‌الله از این تاریخ به بعد در رویارویی با دشمن صهیونیست هیچ مرزی نمی‌شناسد و هیچ خط قرمزی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: بخش زیادی از مبارزه ما، جنگ روانی است که به همین علت به نظامیان صهیونیست اعلام کردیم که منتظر بمانند.

به گزارش العالم، دبیرکل حزب الله لبنان گفت: در چند روز گذشته ما دربرابر اسرائیلِ ضعیف و ذلیل و تصویری از جمله؛ “اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است” قرار داشتیم.

سید حسن نصرالله یادآور شد: پس از سخنرانی ارتش لبنان در مرز باقی ماند و رزمندگان در جایی که باید می بودند حضور داشتند.

وی با بیان اینکه مقاومت اصرار داشت که عملیات در روز اجرا شود تاکید کرد: با قاطعیت می گویم که خودروی صهیونیست ها مورد هدف مستقیم قرار گرفت.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: علیرغم تمامی مراقبت های امنیتی صهیونیست ها، مقاومت به عمق دشمن حمله را انجام داد و مهم ترین اتفاقی که در عملیات افتاد این بود که علیرغم تمامی تهدیدهای دشمن این عملیات انجام شد و موفق آمیز بود.

سید حسن نصرالله تصریح کرد: بزرگترین برگ برنده ما در این عملیات آن بود که علیرغم تهدیدات گسترده رژیم صهیونیستی ما به وعده خود عمل کردیم.

وی ادامه داد: نه تنها حزب الله از تهدیدات رژیم صهیونیستی نترسید بلکه مقامات و مسئولان لبنانی هم احساس ترس نکردند.

دبیرکل حزب الله لبنان یادآور شد: بزرگترین خط قرمز اسرائیلی ها که از ده ها سال پیش ترسیم شده بود توسط مقاومت اسلامی و در عملیات دیروز شکسته شد و جدیدترین اتفاقی که رخ داده این است که ما از پاسخ در خاک لبنان به پاسخ در خاک فلسطین اشغالی معادله را تغییر دادیم.

وی ادامه داد: پیش از این در مزارع شبعا، پاسخ صهیونیست ها را می دادیم اما امروز در داخل سرزمین های اشغالی سال ۱۹۴۸ پاسخ دادیم یعنی جایی که اسرائیل، آن را خط قرمز می داند.

سید حسن نصرالله با بیان اینکه واکنش اسرائیل به عملیات رزمندگان مقاومت تنها اقدامی دفاعی و برای کاستن از واکنش ها بود افزود: صهیونیست ها دیروز بیشترین سعی خود را به کار گرفتند تا این عملیات را دفع کنند برای همین به خاک لبنان حمله کردند.

وی تاکید کرد: از ۱ سپتامبر ۲۰۱۹ هیچ خط قرمزی در دفاع از لبنان وجود نخواهد داشت.

سید حسن نصرالله گفت: کسانی که مصلحت لبنان را می خواهند باید به اسرائیلی ها بگویند که زمانی که پهپادهای شما وارد آسمان ما می شد به سر آمده است.

دبیرکل حزب الله لبنان یادآور شد: اسرائیلی ها بدانند که هر اتفاقی که می افتد به خاطر حماقت نتانیاهو است.