جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک نقطه دیده‌بانی مقاومت در غزه را هدف قرار دادند
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک نقطه دیده‌بانی مقاومت در غزه را هدف قرار دادند

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه یک نقطه دیده‌بانی مقاومت در غزه را هدف قرار دادند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، جنگند‌های رژیم صهیونیستی یک نقطه دیده‌بانی متعلق به مقاومت فلسطین را در شرق جبالیا در شمال نوار غزه مورد هدف قرار دادند. شامگاه جمعه رسانه‌های رژیم صهیونیستی از به […]

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه یک نقطه دیده‌بانی مقاومت در غزه را هدف قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، جنگند‌های رژیم صهیونیستی یک نقطه دیده‌بانی متعلق به مقاومت فلسطین را در شرق جبالیا در شمال نوار غزه مورد هدف قرار دادند.

شامگاه جمعه رسانه‌های رژیم صهیونیستی از به صدا در آمدن آژیر خطر در شهرک‌های اطراف نوار غزه و شنیده شدن صدای انفجار خبر دادند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی خبر دادند که سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین برای رهگیری و مقابله با این راکت فعال نشده و به نظر می‌رسد که این راکت به منطقه‌ای باز در شهرک‌های اطراف نوار غزه برخورد کرده است.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی چند روز پیش اعلام کرد ، ارتش این رژیم طی روزهای اخیر اقداماتی را انجام داده که دلیل بر آمادگی‌های ویژه برای جبهه نوار غزه است.

بر اساس این گزارش، «تساحی دبوش» خبرنگار رادیو ارتش رژیم صهیونیستی می‌گوید، این آمادگی‌ها به دلیل وضعیت امنیتی در جنوب (مرز با غزه) ، تصمیم رژیم صهیونیستی برای اشغال اراضی کرانه باختری، عدم پیشرفت در عملیات تبادل اسرا و وضعیت بد امنیتی در غزه صورت گرفته است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس