تیراندازی در آمریکا یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت
تیراندازی در آمریکا یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت

در دومین حادثه خونین در شهر «سیاتل» در آمریکا طی چند روز گذشته یک نفر کشته و یک نفر دیگر مجروح شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  تیراندازی در شهر «سیاتل» در آمریکا در اوائل بامداد دوشنبه به وقت محلی یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت. به […]

در دومین حادثه خونین در شهر «سیاتل» در آمریکا طی چند روز گذشته یک نفر کشته و یک نفر دیگر مجروح شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس،  تیراندازی در شهر «سیاتل» در آمریکا در اوائل بامداد دوشنبه به وقت محلی یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

به نوشته روزنامه «دیلی تلگراف» این حادثه پیش از طلوع آفتاب در منطقه‌ای از سیاتل رخ داد که پیش از این منابع خبری گزارش داده بودند به تصرف معترضان درآمده است.

به گزارش دیلی تلگراف، مرکز پزشکی «هاربوروییو» در این زمینه اعلام کرد که پس از این حادثه دو فرد مضروب به بیمارستان آورده شدند اما یکی از آن‌ها جان خود را از دست داد و وضعیت دیگری نیز وخیم اعلام شده است. پلیس سیاتل تاکنون جزئیات بیشتری از این تیراندازی در این شهر را اعلام نکرده است.

این دومین حادثه خونین در این شهر طی چند روز گذشته محسوب می‌شود. در مورد قبلی یک جوان ۱۹ ساله کشته و یک مرد ۳۳ ساله مجروح شد.

چندی قبل نیز منابع خبری از مرگ مشکوک یک معترض آمریکایی مقابل منطقه خودمختار سیاتل  و جراحت یک تن دیگر  در جریان یک تیراندازی  خبر دادند. در جریان تیراندازی فرد یا افراد ناشناس به سوی جمعی از معترضان در محوطه ویژه کنگره آمریکا در شهر «سیاتل» یک نفر کشته و یک تن دیگر مجروح شد.

رئیس بخش اطلاعات پلیس منطقه در این زمینه گفت که از دستگیری فرد یا افرادی در این زمینه و جزئیات این حادثه هیچ اطلاعی ندارد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس