تقسیم سود سهم ۱۲۰۰ ریالی در پتروشیمی فجر
تقسیم سود سهم ۱۲۰۰ ریالی در پتروشیمی فجر

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت پتروشیمی فجر برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با حضور بیش از ۹۴ درصد از سهامداران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از نبض اقتصاد،مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت پتروشیمی فجر برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با حضور بیش […]

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت پتروشیمی فجر برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با حضور بیش از ۹۴ درصد از سهامداران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از نبض اقتصاد،مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت پتروشیمی فجر برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ با حضور بیش از ۹۴ درصد از سهامداران ،مدیران و اعضا هیات مدیره و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در محل سالن همایش های نیایش واقع در میدان شهید طهرانی مقدم (میدان کاج) برگزار شد.
بنابراین گزارش هیات رییسه مجمع عمومی “بفجر” به ریاست سرکانیان و دبیری زال خانی مدیر عامل شرکت پتروشیمی فجر تشکیل شد و رحیمیان سرای و راستین به عنوان ناظران در این مجمع حضور یافتند.
همچنین شیخی حسابرس شرکت در این جلسه حضور داشت تا پاسخگوی سوالات سهامداران باشد.
بر اساس این گزارش، در مجمع عمومی عادی سالیانه این مجموعه که تامین کننده یوتیلیتی مورد نیاز شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بندر امام خمینی است، با رای حداکثر سهامداران دستوراتی همچون تقسیم سود نقدی هر سهم به مبلغ ۱۲۰ تومان میان سهامداران و صورت های مالی سال مالی ۹۷ به تصویب رسید. همچنین، روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیرالانتشار و موسسات حافظ گام و علی البدل آن آزموده کاران به عنوان حسابرس و بازرس قانونی انتخاب شدند.
گفتنی است شصت درصد سهام پتروشیمی فجر متعلق به شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بوده و سی درصد نیز تحت مالکیت سهام عدالت است.همچنین ده درصد سهام متعلق به سایر سهامداران حقیقی است.

  • منبع خبر : نبض اقتصاد