برگزاري يازدهمين كنفرانس بين المللي و ملي مديريت فناوري و نوآوري
برگزاري يازدهمين كنفرانس بين المللي و ملي مديريت فناوري و نوآوري

يازدهمين كنفرانس بين المللي و پانزدهمين كنفرانس ملي مديريت فناوري ونوآوري هفته آينده با حمايت و در محل پارك فناوري و نوآوري صنعت نفت برگزار مي شود. به گزارش پايگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva) وبه نقل از پایگاه  اطلاع رساني پارك فناوري ونوآوري صنعت نفت، كنفرانس مذكور  این هفته در روزهاي ۱۷ و ۱۸ […]

يازدهمين كنفرانس بين المللي و پانزدهمين كنفرانس ملي مديريت فناوري ونوآوري هفته آينده با حمايت و در محل پارك فناوري و نوآوري صنعت نفت برگزار مي شود.

به گزارش پايگاه خبری صدای دیپلماسی ایران (idva) وبه نقل از پایگاه  اطلاع رساني پارك فناوري ونوآوري صنعت نفت، كنفرانس مذكور  این هفته در روزهاي ۱۷ و ۱۸ آذر و در مركز همايش هاي پارك با شعار رشد اقتصادي دانش بنيان برگزار خواهد شد.

اين كنفرانس با حضور جمعي از اساتيد و متخصصان حوزه مديريت فناوري و نوآوري، مديران ارشد دستگاههاي اجرايي و صنعتي، توسعه دهندگان كسب و كار، سرمايه گذاران، شركتهاي دانش بنيان و دانشگاهيان به مرور آخرين مسائل و دستاوردهاي مي پردازد؛ همچنين پنل تخصصي با موضوع “توسعه فناوري در صنعت نفت” نيز با عنايت به رويكرد صنعت نفت در توسعه فناوري و نقش آفريني زيست بوم نوآوري كشور نيز در اين كنفرانس برگزار خواهد شد.

جزئيات سخنراني هاي كليدي، نشست هاي تخصصي، كارگاهها و ساير برنامه هاي اين رويداد معتبر بين المللي در سايت كنفرانس به نشاني WWW.CONFERENCE.IRAMT.IR  اطلاع رساني شده است.

همچنين به دليل شرايط ناشي از پاندمي كرونا برنامه اي جانبي با عنوان GAPMIT تدارك ديده شده كه در آن شركت كنندگان كنفرانس مي توانند با هماهنگي و رزرو قبلي از اين طريق فرصت ديدار، مشاوره مجازي با خبرگان و اساتيد جامعه مديريت فناوري و نوآوري و متخصصان بهره مند شوند. اين گزينه به صورت آنلاين در سايت كنفرانس بارگذاري شده است.