بازدید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از مناطق زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی
بازدید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) از مناطق زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی

دکتر سعید محمد در بازدید از مناطق زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی، به بررسی مسائل و مشکلات زلزله‌زدگان پرداخت. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) روز چهارشنبه (۲۲آبان‌ماه) در سفر به استان آذربایجان شرقی، ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان […]

دکتر سعید محمد در بازدید از مناطق زلزله‌زده استان آذربایجان شرقی، به بررسی مسائل و مشکلات زلزله‌زدگان پرداخت.
به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) وبه نقل از روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) روز چهارشنبه (۲۲آبان‌ماه) در سفر به استان آذربایجان شرقی، ضمن بازدید از مناطق زلزله‌زده شهرستان میانه، از نزدیک میزان پیشرفت عملیات آواربرداری و امدادرسانی در منطقه را بررسی کرد.
وی در جمع خبرنگاران گفت: عملیات آواربرداری منازل تخریب‌شده در حال انجام است و به منظور تسریع در این کار، دستور ویژه‌ای برای اعزام ماشین‌آلات بیشتر به منطقه صادر شد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) افزود: گرچه از ساعات اولیه زلزله چادر در بین اهالی منطقه توزیع شده است اما به دلیل برودت هوا و احتمال بارندگی طی روزهای آینده، کانکس‌هایی در روستاها مستقر خواهد شد.
شایان ذکر است در پی زلزله‌ای ۵.۹ ریشتری  آبان‌ماه در حوالی شهر «تَرک» در شهرستان میانه، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرماندهان نیروی زمینی و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و معاون آماد و پشتیبانی سپاه برای کمک به مردم استان آذربایجان شرقی در مناطق زلزله‌زده دستور ویژه صادر کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)