اولین سایت استاندارد مینی گلف فلت کشور در چالوس افتتاح میشود
اولین سایت استاندارد مینی گلف فلت کشور در چالوس افتتاح میشود
احمدرضا دلیران فیروز عضو کمیته رسانه فدراسیون جهانی مینی گلف از افتتاح اولین سایت استاندارد مینی گلف فلت کشور در شهر چالوس خبر داد.

احمدرضا دلیران فیروز عضو کمیته رسانه فدراسیون جهانی مینی گلف در گفت و گو با پرسون از افتتاح اولین سایت استاندارد مینی گلف فلت کشور در شهر چالوس خبر داد و گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر نخستین سایت استاندارد مینی گلف فلت کشور با حمایت شهرداری چالوس در پارک هفده شهریور این شهر و در زمینی بالغ بر ۱۸۰۰ متر آماده بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دلیران فیروز در ادامه افزود: این سایت مینی گلف استاندارد در هجده میدان و بر اساس نقشه های مورد تایید فدراسیون جهانی مینی گلف و با بودجه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال که توسط شهرداری چالوس تامین گردیده ساخته شده است که می‌تواند نیاز مینی گلف بازهای ایرانی را به زمین استاندارد مینی گلف فلت تامین خواهد کند.

عضو کمیته رسانه فدراسیون جهانی مینی گلف گفت: در فاز دوم این پروژه نیز یک سایت مینی گلف هجده میدان استاندارد دیگر به شکل مینیاتور در سال ۱۴۰۲ و با بودجه ای بالغ بر پنج میلیارد ریال ساخته خواهد شد که پارک هفده شهریور چالوس را به اولین پارک تخصصی مینی گلف آسیا بصورت ۳۶ میدان فلت و مینیاتور تبدیل خواهد کرد.

احمدرضا دلیران فیروز در پایان افزود: امیدواریم از این پس با حمایت شهرداری چالوس و فدراسیون گلف و انجمن مینی گلف بتوانیم مسابقات بین المللی و کشوری و همچنین اردوهای تیم های ملی مینی گلف جمهوری اسلامی ایران را در سایت مینی گلف استاندارد چالوس برگزار نماییم.

  • نویسنده : صدای دیپلماسی ایران
  • منبع خبر : پرسون