اولویت برق کشور عبور از پیک تابستان سال ۹۸ است
اولویت برق کشور عبور از پیک تابستان سال ۹۸ است

مدیرعامل توانیر اولویت و تمرکز برنامه‌های برق کشور برای سال جاری را عبور از پیک تابستان سال ۱۳۹۸ دانست و گفت: موضوع بحث کاهش تلفات، مدیریت مصرف، هوشمندسازی و اتوماسیون، باید در اولویت برنامه‌های صنعت برق باشد. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از تسنیم محمدحسن متولی‌زاده، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توانیر در آیین تکریم […]

مدیرعامل توانیر اولویت و تمرکز برنامه‌های برق کشور برای سال جاری را عبور از پیک تابستان سال ۱۳۹۸ دانست و گفت: موضوع بحث کاهش تلفات، مدیریت مصرف، هوشمندسازی و اتوماسیون، باید در اولویت برنامه‌های صنعت برق باشد.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی(idva) وبه نقل از تسنیم محمدحسن متولی‌زاده، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توانیر در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهار کرد: خوشبختانه در ایران اسلامی شاهد پوشش صددرصدی برق هستیم.

وی با اشاره به اینکه پوشش صددرصدی برق در ایران در حالی با اهمیت است که هنوز یک‌ونیم میلیارد نفر معادل ۲۰درصد جمعیت کل جهان از نعمت برق بی‌بهره‌اند، افزود: بر اساس آنچه اعلام شده مقرر است در سال ۲۰۵۰ پوشش صددرصدی برق در جهان محقق شود.

مدیرعامل شرکت توانیر، توان فنی و مهندسی صنعت برق در کشور را بالا دانست و تصریح کرد: برق‌رسانی در سیل اخیر نمونه‌ای از تلاش همکاران توزیع برق مازندران بود، به‌ویژه اینکه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران همچون سایر همکاران در مناطق بحرانی حاضر بود.

متولی‌زاده روش انتخاب مدیران در شرکت را به‌صورت فراخوان اعلام کرد و افزود: با روش فراخوان، فرصت حضور همه افراد توانمند، متخصصان و جوانان برای تصدی امور فراهم می‌شود و در این روند شایسته‌سالاری صورت می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت توانیر، همدلی و همراهی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق مازندران را نقطه عطفی برای توسعه و تعالی این صنعت در استان عنوان کرد.

گفتنی است، در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، “قاسم شهابی” پس از چهار سال تصدی مدیرعاملی این شرکت، تودیع و “رضا غفاری” که پیش از این به‌عنوان معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت فعالیت داشت، به‌عنوان مدیرعامل جدید معارفه شد.

منبع:تسنیم