انتشار شایعه فوت وزیر امور خارجه پاکستان در اینترنت
انتشار شایعه فوت وزیر امور خارجه پاکستان در اینترنت

رسانه‌های پاکستان از انتشار شایعه فوت وزیر امور خارجه این کشور در برخی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی خبر دادند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، رخی رسانه‌های پاکستان از انتشار شایعه فوت «شاه‌محمود قریشی» وزیر امور خارجه این کشور در برخی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی خبر دادند. بر […]

رسانه‌های پاکستان از انتشار شایعه فوت وزیر امور خارجه این کشور در برخی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، رخی رسانه‌های پاکستان از انتشار شایعه فوت «شاه‌محمود قریشی» وزیر امور خارجه این کشور در برخی شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی خبر دادند.

بر اساس اعلام این رسانه‌ها، انتشار این اخبار توسط هکرهای هندی و با دستکاری در سایت ویکی‌پدیا انجام شده است.

این موضوع در سایت ویکی‌پدیا نیز منتشر شده است. مقامات حزب حاکم پاکستان “تحریک انصاف” به این شایعات واکنش نشان داده و آن را تکذیب کردند.

قریشی در پی انتشار این شایعات، در برابر دوربین خبرنگاران قرار گرفت و این موضوع را تکذیب کرد.

به گفته قریشی، برخی عوامل هندی علیه وی و خانواده‌اش توطئه کرده و به انتشار این اخبار پرداختند که سبب آشفتگی ذهنی و روانی و برای خانواده وی شده است.

به گزارش فارس، هفته گذشته «شاه محمود قریشی» وزیر امور خارجه پاکستان از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.

وی در توئیتی نوشت: «بعدازظهر احساس تب خفیف داشتم و فورا خود را در منزل قرنطینه کردم. حالا آزمایش کووید ۱۹ من مثبت شده است. به لطف خدا احساس قوی و پرانرژی بودن می‌کنم. از منزل به وظایف کاری‌ام می‌پردازم. لطفا در دعاهایتان به یاد من هم باشید.»

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس