احتمالا طرح الحاق هفته‌ها یا ماه‌ها به تعویق افتد
احتمالا طرح الحاق هفته‌ها یا ماه‌ها به تعویق افتد

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از آنچه منابع بلندپایه خواندند از احتمال تعویق اجرای طرح اعمال سلطه این رژیم بر بخش‌های از کرانه باختری خبر دادند. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، سانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از منابع بلندپایه اعلام کردند که اختلافاتی میان دو دیپلمات آمریکایی درباره […]

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از آنچه منابع بلندپایه خواندند از احتمال تعویق اجرای طرح اعمال سلطه این رژیم بر بخش‌های از کرانه باختری خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva) به نقل از خبرگزاری فارس، سانه‌های رژیم صهیونیستی به نقل از منابع بلندپایه اعلام کردند که اختلافاتی میان دو دیپلمات آمریکایی درباره طرح الحاق وجود دارد و انتظار می‌رود که اجرای این طرح هفته ها یا ماه‌ها به تعویق افتد.

شبکه المیادین به نقل از رسانه‌های صهیونیستی گزارش داد که اختلافات میان بین «جرد کوشنر»، داماد ترامپ و طراح معامله قرن با «دیوید فریدمن»، سفیر آمریکا در تل‌آویو درباره طرح الحاق ایجاد شده است.

هشدار گروه‌های فلسطینی به رژیم صهیونیستی درباره عواقب اجرای طرح اشغال، کشورهایی در منطقه و جهان و حتی برخی سیاستمداران صهیونیست را بر آن داشته که رژیم صهیونیستی را از اجرای آن بازدارند.

«بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفته است که این رژیم ۳۰ درصد کرانه باختری شامل شهرک‌های صهیونیست‌نشین و زمین‌های غنی کشاورزی در دره اردن را اشغال خواهد کرد و اجرای آن را از اول ژوئیه یعنی چهارشنبه پیش رو کلید خواهد زد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس