آمار سازمان‌های بین‌المللی درباره کشته شدگان حوادث اخیر معتبر نیست
آمار سازمان‌های بین‌المللی درباره کشته شدگان حوادث اخیر معتبر نیست

معاون سیاسی وزیر کشور اعلام کرد: آمار سازمان‌های بین‌المللی درباره کشته شدگان حوادث اخیر معتبر نیست. به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)؛  جمال عرف در حاشیه نشست خبری امروز(شنبه) خود در پاسخ به سوالی درباره تعداد کشته شدگان ناآرامی های اخیر کشور اظهار کرد: قرار است دادستانی براساس آماری که از پزشکی قانونی می […]

معاون سیاسی وزیر کشور اعلام کرد: آمار سازمان‌های بین‌المللی درباره کشته شدگان حوادث اخیر معتبر نیست.

به گزارش پایگاه خبری صدای دیپلماسی ایران(idva)؛  جمال عرف در حاشیه نشست خبری امروز(شنبه) خود در پاسخ به سوالی درباره تعداد کشته شدگان ناآرامی های اخیر کشور اظهار کرد: قرار است دادستانی براساس آماری که از پزشکی قانونی می گیرد، آمار را اعلام کند.
به نوشته ایسنا، وی درباره اعتبار آمار اعلام شده از سوی نهادهای بین المللی تصریح کرد: این آمار معتبر نیست و آنها تعداد کشته شدگان را بیشتر اعلام می کنند.

عرف، اعتراض در جامعه پویا را امری طبیعی دانست و اظهار داشت: تجربه نشان داده که در بسیاری از تجمع‌ها عده ای مزاحمت ایجاد می‌کنند، مثل روز شنبه که اعتراضات را از مسیر آن خارج کردند.

وی با بیان اینکه بیشترین خسارت در حوادث اخیر به بانک‌ها وارد شده است، گفت: این در حالی است که این بانک ها می‌خواهند خدمات ارائه دهند.

  • منبع خبر : ایسنا